Tabáni István Rajongói Portál
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

______

 

Névnap és dátum script

 

 

Rajongók
Indulás: 2009-11-27
 



 

Élménybeszámolók
Élménybeszámolók : Opti - Bál a Stefánia Palotában

Opti - Bál a Stefánia Palotában

  2013.11.24. 14:09


Gyorsjelentés a Stefánia Palotából. MA nagyon jó volt, kezdetben - Majdnem szerelem, Gyönyörű szép -, sikere volt, utóbbinál közben is tapsocskák, azután István is, a közönség is (gyakorlatilag mindenki, táncolt a lassúknál is ) is belejött!!! Long train, Te ott állsz, Ő, Te vagy a minden, Faith, Pretty women (talán ezt fogadták a legnagyobb ovációval, Crazy, Don't stop ,ahol István beleadott apait, anyait :hurra:.. Végül Jóbarátok acapella, többnyire mikrofon nélkül! TALÁN a Don't stop után egy 35 év körüli fiatalember váratlanul, felrohant a színpadra, és ÁTÖLELTE megpuszilta, majd a partnernőjét is hívta, és ugyanezt a jelenetet eljátszották még egyszer! -fotózások menet közben. Egyszer csak valaki felkiáltott ISTENKIRÁLY!!! ,taps és ez a valaki nem mi voltunk, mi eddig, csak"István a királyig" jutottunk, (és én ennél a szintnél meg is állnék.) István végig mosolygott,a fellépés közben. Jó volt látni. A fellépés után elég sokat vártunk rá, de megérte, tudtunk beszélgetni is. Egyelőre ennyi a Katalin bálról. A lányok majd jönnek a fotókkal, videókkal (kék nadrág és zakó, középen strasszos öv, kék vékony csíkos ing,a gombolásnál,és a gallér fehér, az arc mosolygós, élvezte ő is az éneklést,de nagyon el is fáradt abban az iramban, amit diktált magának)

hullam

 

Még nincs hozzászólás.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.
 

 

 

 

 Tabáni István Rajongói Portál

Szerkesztők:

Zsike: kleckererzsi@gmail.com

Lina: [Mail] [MSN]

Dádó: [Mail; MSN]

A szerkesztésben a segítséget köszönjük minden Kedves Rajongónak, az interneten megjelenő cikkekkel, képekkel, videókkal kapcsolatban.

Ajánlott böngésző: [Mozilla Firefox] [Google Chrome] [Songbird]

Ajánlott képernyőfelbontás: >1024*768

Tárhely: [Gportal]

Indulás: 2009. November 27.

 


Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belõle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény vissza    *****    Rose Harbor, ahol a tenger suttog és a múlt sosem tûnik el teljesen. - FRPG - csatlakozz közénk te is :)    *****    Egy kikötõ, ahol minden hullám egy új kezdetet ígér. Rose Harbor, több mint egy város, egy világ a világ mögött.    *****    Rose Harbor &#8211; kisvárosi báj, nagy titkokkal - légy részese te is ennek a kalandnak :) - FRPG    *****    Óceán, erdõ, csillagfény &#8211; minden ösvény Rose Harborba vezet - aktív FRPG közösség    *****    Itachi Shinden 1. kötet Magyarul elérhetõ a konoha.hu -n. Nézzetek be! *** Itachi Shinden 1. kötet Magyarul elérhetõ!!!    *****    ÁGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA    *****    MOVIE-NIGHT -> Filmek, Sorozatok <- MOVIE-NIGHT    *****    Movie-    *****    Játssz a színekkel keress szebbnél szebb képeket, építs, szépítsd a portálod, hogy szebb és színesebb legyen a világod!    *****    Debrecen Huszti Lakóparki napelemes családiház eladó. 06209911123 Debrecen Huszti Lakóparki napelemes családiház eladó.    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél színes szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati hõszigetelését!    *****    * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. *    *****    Elindult a Játék határok nélkül rajongói oldal! Ha te is szeretted a '90-es évek népszerû mûsorát, nézz be ide!