Tabáni István Rajongói Portál
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

______

 

Névnap és dátum script

 

 

Rajongók
Indulás: 2009-11-27
 



 

Élménybeszámolók
Élménybeszámolók : Ari - István Kecskeméten...:)))

Ari - István Kecskeméten...:)))

  2012.07.10. 19:21



Amikor elkezdtük szervezni a kecskeméti koncertre való utazást, Fellei Mónika meglepett az ajánlatával , hogy vele is mehetünk, mert van két hely az autóban.
Móni is csepeli ezért most Kerinek kellett bejönni Csepelre, 15 óra 15kor találkoztunk a nagy postánál, szinte egyszerre értünk oda és az volt az első meglepetés, hogy Kerivel egyforma színű blúzba mentünk, sőt Mónika kislánya Laura is olyan szinűben volt, ezen jót nevettünk...:))) Olyan ciklámen vagy valami hasonló...
Elhelyezkedtünk az autóban , ott volt még Móni anyukája is aki nagyon nagy rajongó lett de sajnos most nem ugrik be a neve, bocsika!!!
Az út nagyon vidáman és gyorsan telt, Móni nagyon jól vezet, igaz néha vitatkozott a GPS-el de hamar megérkeztünk Kecskemét főterére a szökőkúthoz, ahol már több rajongó társunk gyülekezett. Nagyon megörültem Milus Erikának , mert Őt nagyon régen láttam és annyira izgultam, hogy el tudjon jönni, nehogy megint a nagy izgalomba bele betegedjen. De ott volt és kiderült, hogy a szülinapját is akkoriban ünnepli, ezért aztán fel is köszöntöttük, és jól megölelgettük, megpuszilgattuk. Nagyon szeretem Őt.
Közben csak jöttek-jöttek a többiek is és Mindenkivel sikerült egy pár szót váltani.
Kerivel gondoltuk, hogy körülnézünk egy kicsit Kecskeméten, hiszen nagyon szép kis város ezért tettünk egy kis sétát. Nagyon sajnáltam, hogy a Cifra Palotát pont tatarozták és ezért nem lehetett bemenni, közben ettünk fincsi lángos meg fagyit is, és mivel nagyon sok időnk volt még beültünk egy presszóba is ahol én egy pohár bort , Keri meg egy korsó sört ivott. Nem volt olcsó a hely.
Aztán visszasétáltunk a csapathoz és beszélgettünk a Lányokkal. Bogikánk kiosztotta a békéscsabai jegyeket. Nagyon örültem, hogy Giát és Gia babát is újra láthattam, sőt a szülőket is akikkel Szegeden is találkoztunk már.
Nem sorolom tovább, hogy ki mindenki volt ott hiszen már úgyis tudjátok a képekből.
Azon izgultunk, hogy tudunk e majd az első sorban állni , mert székek voltak a színpad előtt de jó tisztes távolból, vagyis nagyon messze és Erikáék azt mondták, hogy állítólag nem lehet állni és a székeket sem lehet előre tenni.
Közeledett az idő, nem is tudom már hogy volt e valami István előtt de a tömeg láthatóan növekedett. egyszer csak megláttuk ŐT és Csillát:))) Olyan csinosak voltak együtt, főleg István de mintha Csilla meg fogyott volna.
Istvánon sötétkék póló és az a koptatott farmer volt, nagyon jól nézett ki és a haja is jóóóó volt.
A műsorvezető nagyon szépen konferálta fel Istvánt de egy kicsit meglepődött amikor hatalmas tapssal és sikítással fogadtuk ŐT és nem csak mi.
A félelmeink alaptalanok voltak , mert természetesen az első sorban álltunk, de rengetegen voltak a téren, egy valóságos tömeg lett.
István kedvesen, mosolyogva jött a színpadra és köszöntötte a népet, láthatóan rögtön kiszúrt bennünket is és kaptunk egy csodás mosolyt.
A szokásos dalokat énekelte, nagy sikerrel. A gyönyörű széppel kezdte de most nem sorolnám fel az összes dalt, és az Azért vannak a jó barátok volt az utsó a capella....:)
Minden dalnál meg volt a hatalmas taps és síkítás mert mindegyiket gyönyörűen énekelte, hol az érzelmeinkre hatva, hol dögösen úgy ahogy azt megszoktuk TŐLE!!!
A gyerekek itt is imádták először a színpad szélén ültek de a Crazynél már biztos táncoltak. Fábry Anikó Laurája volt a főtáncos és a többiek is nagyon ügyesek , aranyosak voltak. István pedig majd elolvadt közöttük, nagyon tetszett Neki időnként Ő is beszállt a táncba, még karatézott is.Nagyon helyes volt és sokat viccelődött. Most is volt egy részeg fazon de elég hamar sikerült leszerelnünk, nem sokáig produkálta magát.Vastaps volt az Olcsó vigasznál és a Nem lesz már-nál is amit szokás szerint mi folytatunk amikor István abbahagyta, Ő meg billegett és nevetett tapsolt a színpadon, szerintem tetszett és örült neki, legalábbis remélem.
A Te ott állsz az út végén az egyik kedvencem a sok közül és hát a szöveges részt ahogy mondja az szívszakadás nekem, imádom a beszéd hangját is..."Nagyszerű vagy , csak Te vagy ilyen, köszönöm Neked azt , azt, hogy ilyen vagy velem" aaaah Na de tényleg nem részletezem a dalokat hiszen azóta mindenki látta hallotta.
Amikor vége volt a visszataps után a műsorvezető azt mondta, hogy Istvánnak sietnie kell valahova de ehhez képest szerintem elég sokat dedikált , beszélgetett és amikor elfogytak az idegenek még utánna is sokat beszélgetett velünk. Milus Erikától egy jópofa italtartót kapott /egy gitározó alak/amiben finom kecskeméti pálinka volt. Csillának is nagyon tetszett, azt mondta ha látott volna ilyet Ő is szívesen megvette volna Istvánnak..::)))
Csilla is meglepően sokat beszélgetett velünk a vizsgáiról , erről -arról, jó érzés volt, mert nem minden alkalommal van így.
Istvánt is faggatuk sok mindenről de annyian álltunk körülötte, hogy nem mindig hallottam mindent, néha csak bámultam ŐT. Készült csoport kép is, ahol a háta mögött állok de legalább jól megsimiztem a hátát.Hosszas búcsúzkodás után sikerült csak az elvállás. Örülök neki, hogy Móni is olyan türelmes volt velünk és nem sietett haza , igaz azt mondta, hogy ő is szeret a közelébe lenni, csak egy kicsit visszafogottabb mint Mi egypáran...pl. én..:)))
Kicsit még beszélgettünk és szép lassan beültünk a kocsiba, ahol egész úton be nem állt a szánk, volt témánk csak a kis Laura volt csöndes de Ő odafelé is az volt.Nagyon komoly , okos és szép kislány!!!
Kerihez mentünk és még egy kicsit Istvánoztunk , szokásunkhoz híven úgy hajnalig, de boldog , jóleső ÉRZÉSSEL aludtunk el. és reggel szokás szerint Keri nehezen ébredt..::)))
Gondoltam ezt még megírom Békéscaba előtt, mert nagyon el vagyok maradva a beszámolókkal....még az Eperfesztiválról és Veresegyházáról sem írtam és most annyi minden jön egymás után...::) amit nagyon nagy izgalommal várok!!!

15 hozzászólás
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.
Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 KorábbiakLegelső hozzászólások
2012.07.18. 12:05
Ari /Törpi/

Zsikém! Nagyon sajnáltam, hogy végül is nem tudtál eljönni..:( köszi, hogy elolvastad!

Kerikém! Bizony csudi jóóó volt ez is:))) Köszi

Terikém Neked is köszi, hogy mindegyiket elolvastad , ha lesz rá módon majd írok , remélem sok helyre eljutok még!!!

2012.07.17. 23:43
viragok200

Arika !   Mindegyik beszámolódat elolvastam, remekeltél megint.  "Olyan   "ARISAK"  , ahogy irta valaki !      Csak igy tovább, irjad őket  !     Minél többet szeretnénk olvasni !               

2012.07.17. 18:38
kerike/Erzsó

Szia Arikám !

Igaz, megjöttünk már Kecskemétről, de nagyon sokszor ott vagyok... Hatalmas ÉRZÉS-eket hoztál vissza nekem erről a nagyon nagyszerü fellépésről, csodálatos volt..., igy meg, hogy visszarepitesz, plááááne !

Köszönöm Neked, hogy lassan Kecskemét Hirös Város lakosa leszek.

Köszönöm az élményt, az ÉRZÉS-t, csudi jóóóóó volt !

pusz Keri

 

2012.07.17. 18:10
mama47/zsike

Ari    végre eljutottam ide is, hogy elolvassam a beszámolódat Kecskemétről - ahova majdnem én is eljutottam - köszi, hogy megírtad, valóban így KEREK egy-egy fellépés: képek-videók-beszámoló(k)

2012.07.12. 21:23
Ari /Törpi/

Juliskám és Jutkám!  , hogy elolvastátok

2012.07.11. 22:28
Juti

Arika!!!

Köszönöm!!!

Puszi Jutka

2012.07.11. 21:28
deakjulia

ARI a beszámolot

2012.07.11. 13:21
Ari /Törpi/

Drága Lányok!

Köszönöm, hogy elolvastátok...

Asaskám!

Amióta fenn vagyok a gén én mindig megírom a beszámolóimat, már-már olyan kényszer félét érzek, csk nem mindig van időm és ilyen sokára azért nem jó írni ,mert az ember már nem annyira emlékszik a részletekre...

Gia és Vibokám Nektek is...

Bogikám és Loncikám! igyekszem leírni a részleteket és az ÉRZÉSEIMET is kisebb- nagyobb sikerrel..

Kiacskaaaaaaa...

Optikám! Nem tudom mikor de megírom a többit issss valamikor

2012.07.11. 12:09
optimist

Hahó, köszönöm, és kiváncsian  várom a többit., ugyanaz az ÉRZÉS

 Még,még, soha nem elég...

2012.07.11. 09:04
kiacs :))

Ariiíííí!!!    

2012.07.11. 06:42
bogarka46

ARIKÁM!   Én is nagy örömmel olvastam most is a részletes, alapos beszámolódat, benne sok tény, még több ÉRZÉS , szóval olyan "ARIS" , mint mindig!   

2012.07.10. 21:27
Lonci

Arikám!

 az apró részletekre is kiterjedő élménybeszámolódat! Jó, hogy ilyen sok helyre eljutsz, pláne, hogy meg is örökíted az esményeket. Így legalább a videófelvételek mellé szöveges kiegészítést is kapunk.

2012.07.10. 21:07
vibodiko

Köszi a beszámolót, kedvelem az apróbb részleteket is, ezekkel lesz mindig kerek egy egy fellépés.

2012.07.10. 19:59
Gianea

Drága AriShift+R javítja ennek a képnek a minőségét. Shift+A javítja az oldal összes képének minőségét.,én is nagyon szépen köszönöm a beszámolódat és azt is,hogy megemlítettél minket!Naaagy puszi!Shift+R javítja ennek a képnek a minőségét. Shift+A javítja az oldal összes képének minőségét.

2012.07.10. 19:37
asasas

Arika!  Köszi a beszámolót, szeretem, hogy mindig összefoglalod a fellépések történetét.  

 Később is olyan jó visszaolvasni-   szinte mindegyik fellépésről van hosszabb-rövidebb beszámoló.  

Várom a két elmaradt fellépésről is az írásodat.   

Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 KorábbiakLegelső hozzászólások
 

 

 

 

 Tabáni István Rajongói Portál

Szerkesztők:

Zsike: kleckererzsi@gmail.com

Lina: [Mail] [MSN]

Dádó: [Mail; MSN]

A szerkesztésben a segítséget köszönjük minden Kedves Rajongónak, az interneten megjelenő cikkekkel, képekkel, videókkal kapcsolatban.

Ajánlott böngésző: [Mozilla Firefox] [Google Chrome] [Songbird]

Ajánlott képernyőfelbontás: >1024*768

Tárhely: [Gportal]

Indulás: 2009. November 27.

 


Megjelent a Nintendo Switch 2 és a Mario Kart World! Ennek örömére megújítottam a Hungarian Super Mario Fan Club oldalt.    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    A PlayStation 3 átmeneti fiaskója után a PlayStation 4 ismét sikersztori volt. Ha kíváncsi vagy a történetére, katt ide!    *****    A Bakuten!! az egyik leginkább alulértékelt sportanime. Egyedi, mégis csodálatos alkotásról van szó. Itt olvashatsz róla    *****    A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    ✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG