Tabáni István Rajongói Portál
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

______

 

Névnap és dátum script

 

 

Rajongók
Indulás: 2009-11-27
 



 

Cikkek
Cikkek : A csillag mindig az olcsóbb szalámit vette - ma.hu - 2010.02.01.

A csillag mindig az olcsóbb szalámit vette - ma.hu - 2010.02.01.

  2010.02.01. 09:00


 A csillag mindig az olcsóbb szalámit vette

Tabáni István: Végre eljutunk nyaralni a Balatonra

Sosem szórta két kézzel a pénzt a Csillag születik nyertese, nem is volt miből költenie - Tabáni István most, a tehetségkutató megnyerése után is félrerakná pénzét, de nyereménye első részletéből azért szeretne csinálni egyet és mást.

hétéves kora óta nem tudott elutazni szüleivel - A tehetséges énekes továbbra sem szórja a pénzt, mindig takarékos volt, és most sem változott meg. A boltban mindig az olcsóbb terméket teszi kosarába, a kevesebbe kerülő felvágottat veszi meg - ez már beidegződés nála. 

Miután azonban megkapja bruttó 1 milliós nyereményét, úgy döntött, kicsit enged a nadrágszíjon. Szeretne megengedni magának dolgokat, amire eddig nem volt lehetősége.

A fellépésekből befolyó összeget szeretné a szüleivel megosztani, új ruhákat fog venni magának és családjának, s mivel nagyon rég nem voltak együtt nyaralni, nyáron tehát irány a Balaton. Be akarja pótolni, amit eddig nem tehetett meg - mondta el Tabáni István a Napi Ásznak.

Csillag születik győztese korábban múzeumi teremőrként dolgozott, és negyvenezer forintot keresett. 

Korábban elmondta: szerinte a szegénység ellenére is lehet szépen élni. Ő nagyon jól kijön a családjával, úgy érzi, nem is találta fel magát teljesen a másféle, külső világban. 

István hat négyzetméteres félszobája a lakásukban számára a paradicsom, másoknak azonban talán csak egy kis lyuk. 

István nem tagadja, a jelentős szerelmek kimaradtak életéből. Úgy véli, az ismerkedés is azért ment neki nehezen, mert úgy érezte, a lányok, akikkel barátkozott, rosszul érezték magukat a csepeli panelban. Többen túlságosan anyagiasak voltak, akiket megismert és akiknek udvarolni próbált.

István a tehetségkutató havi egymilliós nyereménye mellett egy vadonatúj gépkocsit is kapott, ám mind nemrég, az autó átadásakor elmondta: azt egyelőre csak nagybátyja vezetheti. 

Neki ugyanis nincs jogosítványa - akárcsak a szüleinek. Eddig nem szánta rá magát a megszerzésére, ám most itt az ideje ennek is. István el akar kezdeni autósiskolába is járni, amint tud. 

Őt jelenleg a menedzsere fuvarozza, vagy pedig taxi szállítja. Nemrég elmesélte: előfordult vele, hogy tömegközlekedéssel igyekezett eljutni egy interjúra, de elkésett, mert annyian megállították...

 

 

 

 

 

 Tabáni István Rajongói Portál

Szerkesztők:

Zsike: kleckererzsi@gmail.com

Lina: [Mail] [MSN]

Dádó: [Mail; MSN]

A szerkesztésben a segítséget köszönjük minden Kedves Rajongónak, az interneten megjelenő cikkekkel, képekkel, videókkal kapcsolatban.

Ajánlott böngésző: [Mozilla Firefox] [Google Chrome] [Songbird]

Ajánlott képernyőfelbontás: >1024*768

Tárhely: [Gportal]

Indulás: 2009. November 27.

 


RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Boldog újévet kívánunk nektek KONOHÁBÓL!!! | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós üzlethelyiség eladó 06209911123    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    LITERATURES SUBPAGE /// VERSEK ÉS TÖRTÉNETEK EGY HELYEN ///LITERATURES.GPORTAL.HU///LITERATURES SUBPAGE    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Turbózd fel a kreativitásod! Prémium grafikai források a PNG Tree-n.    *****    Anime tematikájú Cinematic trance zene és látványvilág Arcadia fantáziavilágában és még sok más videó a chanelen    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO.GPORTAL.HU ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL