Tabáni István Rajongói Portál
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

______

 

Névnap és dátum script

 

 

Rajongók
Indulás: 2009-11-27
 



 

Élménybeszámolók
Élménybeszámolók : Opti a Szenes-estről

Opti a Szenes-estről

  2014.09.09. 16:06


Mi Borsi Andival , és István anyukájával, a sors különös szeszélye folytán a takarásban , a színpad mellett álltunk. Kicsit fárasztó volt, de megérte! Jólesett, és érdekes volt a kulisszák mögött is látni Istvánt, és Csillát, a polgármestert, a fellépőket, a VIP-eseket. István pl. nagyon sokat és jóízűen, beszélgetett a Nyári lányokkal. Hosszasan, mosolygósan magyarázott nekik. Wolf Kati után haza is jöttünk, mert mint Baba is említette, a műsor, legalábbis, amit láttunk, bár jó hangulatú volt, általában nem igen volt magas színvonalú. Nekem legjobban Szenes Iván Klikkelj rám dala tetszett a SZERZŐ előadásában (régi felvétel). István azért is próbált egyedüliként, a színpadon a műsor előtt, a jelenlévők nagy örömére, mert csak reggel érkezett meg a sikeres Farkaslaki Koncertről, így máskor nem volt módja.A szerencsések így kétszer is hallhatták. Mielőtt a műsorban énekelt, a takarásban, még megbeszélést tartott a zenekar tagjaival. 3 éve azt tippeltem, hogy a" Találkozás"t énekli Most bejött. A Kutyás dalból a maximumot hozta ki Előadásmódja szerintem picit hasonlított a tavalyi „Mindenkit elfelednek”-hez.. Ez csak a felvezetése volt a másik számnak,a "Találkozás egy régi szerelemmel", magabiztos,és gyönyörű volt!. Most nem mondhatom, hogy messze a legnagyobb tapsot kapta csak azt, hogy nagyot, de azt igen, hogy ezen, azaz a negyedik Szenes Esten IS ő volt a MINŐSÉG HERCEGE! Laza, könnyed, elegáns, , nem mellesleg jó kiállású, mélytűzű szemű fiatalember. Abszolút ura a hangjának. Végiggondolt, átélt előadás, a szokásos hangszín kavalkáddal, Soha nem hivalkodik feleslegesen, öncélúan a hangi adottságaival!! Hihetetlen arányérzékkel, a dalt előtérbe helyezve adja át azt, az érzéseivel együtt, nemcsak a zenét, de szöveget is, mert nála minden szó érthető!. Közelről, ahol álltunk jól megfigyelhető volt az az összpontosítás, ahogy a színpadra felment, és a boldog mosoly, ahogy lejött , és ahogy örült, hogy azon rögvest , a bennfentesek, ill. kollégái gratulációjának, hátbaveregetésének. (ez a többiekre nem volt jellemző). Borsi Andi sajnálja, hogy nem tudott találkozni veletek, de üdvözöl mindenkit. István anyukájával jöttünk haza A hátsósorokból elég sokan indultak hazafelé velünk együtt, talán mert megijedtek az esőtől, talán késő volt, talán,mert már TALÁLKOZTAK egy régi szerelemmel?? . Hazafelé hallottam: a TABÁNI, az mégis csak a TABÁNI!!!

(én is így gondolom )

 

Még nincs hozzászólás.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.
 

 

 

 

 Tabáni István Rajongói Portál

Szerkesztők:

Zsike: kleckererzsi@gmail.com

Lina: [Mail] [MSN]

Dádó: [Mail; MSN]

A szerkesztésben a segítséget köszönjük minden Kedves Rajongónak, az interneten megjelenő cikkekkel, képekkel, videókkal kapcsolatban.

Ajánlott böngésző: [Mozilla Firefox] [Google Chrome] [Songbird]

Ajánlott képernyőfelbontás: >1024*768

Tárhely: [Gportal]

Indulás: 2009. November 27.

 


Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belõle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény vissza    *****    Rose Harbor, ahol a tenger suttog és a múlt sosem tûnik el teljesen. - FRPG - csatlakozz közénk te is :)    *****    Egy kikötõ, ahol minden hullám egy új kezdetet ígér. Rose Harbor, több mint egy város, egy világ a világ mögött.    *****    Rose Harbor &#8211; kisvárosi báj, nagy titkokkal - légy részese te is ennek a kalandnak :) - FRPG    *****    Óceán, erdõ, csillagfény &#8211; minden ösvény Rose Harborba vezet - aktív FRPG közösség    *****    Itachi Shinden 1. kötet Magyarul elérhetõ a konoha.hu -n. Nézzetek be! *** Itachi Shinden 1. kötet Magyarul elérhetõ!!!    *****    ÁGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA    *****    MOVIE-NIGHT -> Filmek, Sorozatok <- MOVIE-NIGHT    *****    Movie-    *****    Játssz a színekkel keress szebbnél szebb képeket, építs, szépítsd a portálod, hogy szebb és színesebb legyen a világod!    *****    Debrecen Huszti Lakóparki napelemes családiház eladó. 06209911123 Debrecen Huszti Lakóparki napelemes családiház eladó.    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél színes szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati hõszigetelését!    *****    * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. *    *****    Elindult a Játék határok nélkül rajongói oldal! Ha te is szeretted a '90-es évek népszerû mûsorát, nézz be ide!