Tabáni István Rajongói Portál
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

______

 

Névnap és dátum script

 

 

Rajongók
Indulás: 2009-11-27
 



 

Kedvenc képeim Istvánról

Kedves Rajongótársaink. Ide biggyeszthetitek kedvenc képeiteket Istvánról.

(Ismétlem, Istvánról )


 

Kép beillesztése saját gépedről:

1. A www.kephost.hu oldalra feltöltöd a képet.

2. Ide jössz, új hozzászólásra mész, majd felül, - ahol a szöveget írod - van egy sárga kis kép, rajta egy kis heggyel, napocskával, arra kattintasz.

3. Előugrik egy kis ablak, majd a Hívatkozás sorban bemásolod a www.kephost.hu oldalon feltöltés után kapott "Közvetlen Link" Mezőben lévő Linket.

4. Kattints a rendben gombra.



Kép beillesztése az oldalról:

1. Kikeresed az oldalon a képet, majd jobb egérgombbal a Kép megjelenítése lehetőségre kattintasz.

2. Elméletileg a képet látod csak a böngésződben, teljesen fehér háttérrel. Ha így van, akkor felül a böngésző Link mezőjében lévő linket kijelölöd, másolod.

3. Ide jössz, új hozzászólásra mész, majd felül, - ahol a szöveget írod - van egy sárga kis kép, rajta egy kis heggyel, napocskával, arra kattintasz.

4. Előugrik egy kis ablak, majd a Hívatkozás sorban bemásolod a www.kephost.hu oldalon feltöltés után kapott "Közvetlen Link" Mezőben lévő Linket.

5. Kattints a rendben gombra.

2118 hozzászólás
Utolsó hozzászólásokÚjabbak 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 KorábbiakLegelső hozzászólások
Idézet
2010.07.03. 17:14
aniko56

Bogarka:" Egy képben csak talán ,s csupán a lényeget...."

Idézet
2010.07.02. 23:42
fibi

Glaze, megmutassam?

Idézet
2010.07.02. 23:41
fibi

szíííííííííp

Idézet
2010.07.02. 23:22
bogarka46

Az ideillő szavakat még keresem.... de "hasonlat mit sem ér. Felötlik, s eldobom." (Radnóti)

Idézet
2010.07.02. 15:20
terike

Lányok!

Rám is nagy hatással volt és van is ez a fotó ,mert úgy érzem hogy az.

Habár olyan mintha olaj lenne vásznon.Csodálatos és titkokkal teli ,mint István maga!

Nem lehet ,hogy István apukája készítette a képet? Akárki is , biztos , hogy István lelkének minden rezdülését ismeri.Ja én semmi furát nem találtam a kezek állásában. Szerintem pont olyanok amilyennek lenniük kell.

Idézet
2010.07.02. 11:38
optimist

Na. látom a készülnek a "Tabáni  kezei" tanulmányok.

 Én azért gondolom, hogy festmény, mert a kezet, a legnehezebb megörökíteni, ezt tökéletesen, csak a legesnagyobbak tudják!

A múzeúmokban is gyakran látunk, olyan kiváló portrékat, hogy az arc csaknem megszólal, míg a kezeken valami hibádzik.

 Persze a fény és árnyék játéka is adhatja ezt a  furcsa hatást.

Az, hogy ennyit merengünk rajta,  már bizonyítja, hogy  nagyhatású művészi alkotásról van szó. akárki, és akármilyen  technikával készítettea fényképet, vagy a festményt.

asasas, köszönöm, hogy a fiad jóvoltából megismerkedhettem a"barré" fogalmával. Ezt a jellegzets kéztarást (pl a'la Szörényi Levente,) ismertem, de az elnevezést nem.

 Mellesleg Teatimet is meg lehetne hívni a Talira!

Idézet
2010.07.01. 22:59
zsanna

Az előbbi kép címe: Meditáció. Van egy másik, hasonló stílusú, nem tudom ide bemásolni, de István szokta saját avatarjaként használni, pl. az iwiwen. Ez a két kép sehol nem szerepel a festményei között. Tőle kellene megkérdezni a képek történetét. Egyébként Teatime, akire hivatkoztam, az oldal társszerkesztője volt Lina előtt - talán nem mindenki ismeri - ő jó kapcsolatban volt a családdal.

Idézet
2010.07.01. 22:39
Ili56

Én úgy emlékszem egyszer István azt mondta erre az Ő műve :Önarckép!

Idézet
2010.07.01. 22:31
asasas

Opti,  a felső kezét azért tartja olyan "furán", mert a gitár húrjait fogja le, egy un "barré" fogással.

Ezért kénytelen egy kicsit furcsa pózban tartani a jobb kezét. Úgyhogy akár fénykép is lehet..

(Nem én vagyok ám ilyen okos, a fiam világosított fel, ő már évek óta tanul gitározni)

Idézet
2010.07.01. 19:38
zsanna

Opti, Teatime-mal beszélgettünk erről a képről, még annak idején. Én addig festménynek néztem, ő mondta hogy fotó, antikos trükközéssel.

Idézet
2010.07.01. 19:26
optimist

Zsanna, a felső keze elég fura, az alsó sem tökéletes. Talán mégis festmény?

 Tudsz valami bővebbet?

Idézet
2010.07.01. 14:28
zsanna

Idézet
2010.07.01. 14:17
zsanna

Idézet
2010.07.01. 14:15
zsanna

Idézet
2010.07.01. 14:14
zsanna

Nekem ez az egyik kedvenc képem. Először azt hittem, festmény. De kiderült, hogy egy művészi fotó Istvánról. Szívesen megtudnék többet a fotó készítéséről.

Idézet
2010.07.01. 00:42
glazewear

Fibi, mit???

Idézet
2010.06.30. 21:01
zsanna

Igen, Edit, olvastam, hogy szervezkedsz. Nagyon helyes. Tényleg kellene egy-két gazdag szponzor Istvánnak.

Idézet
2010.06.30. 20:14
picimama

Opti tudtam hogy van fantáziád és minden apróságnak tudsz örülni.

Idézet
2010.06.30. 19:15
fibi

Glaze! Köszi a nyakacskát, de már más testrészt fedeztem fel!

Idézet
2010.06.30. 19:08
eDit

Igen, zsanna, el is küldtem a megfelelő helyre a képsorozatot, hogy lássák is! Még se kép, se hang!

Utolsó hozzászólásokÚjabbak 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 KorábbiakLegelső hozzászólások
 

 

 

 

 Tabáni István Rajongói Portál

Szerkesztők:

Zsike: [email protected]

Lina: [Mail] [MSN]

Dádó: [Mail; MSN]

A szerkesztésben a segítséget köszönjük minden Kedves Rajongónak, az interneten megjelenő cikkekkel, képekkel, videókkal kapcsolatban.

Ajánlott böngésző: [Mozilla Firefox] [Google Chrome] [Songbird]

Ajánlott képernyőfelbontás: >1024*768

Tárhely: [Gportal]

Indulás: 2009. November 27.

 


RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Boldog újévet kívánunk nektek KONOHÁBÓL!!! | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós üzlethelyiség eladó 06209911123    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    LITERATURES SUBPAGE /// VERSEK ÉS TÖRTÉNETEK EGY HELYEN ///LITERATURES.GPORTAL.HU///LITERATURES SUBPAGE